Programma zaalcompetitie


Datum: 02-11-2015

 

Klasse Wedstr. Datum Wedstrijd Starttijd Accommodatie Veld
D-A1A 11380 7-11-2015 DDW A1 - Be Quick A1 14:30 Sporthuis Reusel DDW Blauw 
D-A3F 6466 7-11-2015 BMC A1 - Be Quick A2 14:00 De Run BMC 
D-B1D 6292 7-11-2015 Prinses Irene B1 - Be Quick B1 14:30 De Overbeek Prinses Irene 
D-C1D 5929 7-11-2015 MOSA '14 C1 - Be Quick C1 16:30 Mondriaan Mosa '14 
D-D1E 5349 7-11-2015 Be Quick D1 - Altior D1 13:00 De Geer Be Quick 
D-D3D 4896 7-11-2015 BMC D1 - Be Quick D2 11:00 De Run BMC 
D-E1E 4197 7-11-2015 De Korfrakkers E2 - Be Quick E3 10:00 De Burcht De Korfrakkers zaal A 
D-E2F 3947 7-11-2015 MOSA '14 E1 - Be Quick E2 10:00 De Zeuven Wilgen Mosa '14 
D-E2E 3955 7-11-2015 De Korfrakkers E3 - Be Quick E1 10:00 De Burcht De Korfrakkers zaal A 
D-E2G 3946 7-11-2015 Be Quick E4 - De Korfrakkers E4 12:00 De Geer Be Quick 
D-E3D 3135 7-11-2015 Be Quick E5 - SCMH E1 12:00 De Geer Be Quick 
D-F2B 2829 7-11-2015 Avanti (S) F1 - Be Quick F2 09:00 Dioscuren Castor 
D-A1A 11383 14-11-2015 Be Quick A1 - De Horst A1 16:15 De Geer Be Quick 
D-A3F 6556 14-11-2015 Be Quick A2 - Avanti (S) A2 15:00 De Geer Be Quick 
D-B1D 6350 14-11-2015 Be Quick B1 - JES B1 14:00 De Geer Be Quick 
D-C1D 5842 14-11-2015 Be Quick C1 - Celeritas (S) C1 13:00 De Geer Be Quick 
D-C2E 5555 14-11-2015 Altior C3 - Be Quick C2 13:15 De Zaert Altior 
D-D1E 5247 14-11-2015 Celeritas (S) D1 - Be Quick D1 10:00 Dioscuren Pollux 
D-D3D 4948 14-11-2015 Be Quick D2 - JES D1 12:00 De Geer Be Quick 
D-D3C 4872 14-11-2015 Alico D1 - Be Quick D3 12:00 Dioscuren Pollux 
D-E1E 4103 14-11-2015 Be Quick E3 - Flamingo's (M) E1 11:00 De Geer Be Quick 
D-E2E 3787 14-11-2015 Be Quick E1 - Flamingo's (M) E2 10:00 De Geer Be Quick Viertal 
D-E2G 3785 14-11-2015 De Kangeroe E1 - Be Quick E4 10:30 Zwijsen College De Kangeroe 
D-E2F 3782 14-11-2015 Be Quick E2 - NDZW E1 11:00 De Geer Be Quick 
D-E3D 3029 14-11-2015 Altior E3 - Be Quick E5 11:15 De Zaert Altior 
D-F2A 2713 14-11-2015 Be Quick F1 - MOSA '14 F1 10:00 Nuland Be Quick Viertal-veld 
D-Top 10808 15-11-2015 Be Quick 1 - Prinses Irene 1 14:45 De Geer Be Quick 
D-3J 3334 15-11-2015 Be Quick 5 - Flash 2 09:30 De Geer Be Quick 
D-3K 3333 15-11-2015 Be Quick 6 - MOSA '14 1 10:45 De Geer Be Quick 
D-Res Top 10752 15-11-2015 Be Quick 2 - DSV 2 13:15 De Geer Be Quick 
D-Res 1B 10556 15-11-2015 Be Quick 4 - ODIO 2 12:00 De Geer Be Quick 
D-A1A 11386 21-11-2015 De Merels A1 - Be Quick A1 16:20 De Berkel De Merels 
D-A3F 6433 21-11-2015 RoDeBo A1 - Be Quick A2 14:00 De Schans Rodebo  
D-B1D 6272 21-11-2015 MOSA '14 B1 - Be Quick B1 16:15 Mondriaan Mosa '14 
D-C1D 5849 21-11-2015 BMC C1 - Be Quick C1 09:00 De Run BMC 
D-C2E 5580 21-11-2015 Be Quick C2 - Odisco C1 14:00 De Geer Be Quick 
D-D3C 4881 21-11-2015 Be Quick D3 - Odisco D1 13:00 De Geer Be Quick 
D-D3D 4878 21-11-2015 Emos D3 - Be Quick D2 15:00 De Hekel Emos 
D-E2F 3792 21-11-2015 Korloo E3 - Be Quick E2 09:00 Gymzaal Loosbroek Korloo 
D-E2E 3801 21-11-2015 NDZW E2 - Be Quick E1 10:00 Die Heygrave NDZW 
D-E3D 3031 21-11-2015 Be Quick E5 - Merselo E1 10:00 De Geer Be Quick Viertal 
D-F2B 2723 21-11-2015 NDZW F1 - Be Quick F2 09:00 Die Heygrave NDZW 1/2 hal 
D-F2A 2725 21-11-2015 TOG F1 - Be Quick F1 10:00 Den Hogegraaf TOG Viertal 
D-Top 10811 22-11-2015 Swift (V) 1 - Be Quick 1 14:20 Vilgaard Swift 
D-3J 3350 22-11-2015 Prinses Irene 4 - Be Quick 5 10:00 De Overbeek Prinses Irene 
D-3K 3354 22-11-2015 Flash 3 - Be Quick 6 14:45 De Misse Flash 
D-Res Top 10755 22-11-2015 Swift (V) 2 - Be Quick 2 12:50 Vilgaard Swift 
D-Res HK 10712 22-11-2015 Bladella 2 - Be Quick 3 15:55 X-sport Bladella 
D-A1A 11390 28-11-2015 Be Quick A1 - Spes (M) A1 14:00 De Geer Be Quick 
D-B1D 6348 28-11-2015 Be Quick B1 - Emos B1 13:00 De Geer Be Quick 
D-C2E 5600 28-11-2015 Rooi C2 - Be Quick C2 16:10 De Streepen Rooi 
D-D1E 5338 28-11-2015 Korloo D1 - Be Quick D1 12:30 De Zaert Korloo 
D-D3D 4946 28-11-2015 Be Quick D2 - NDZW D1 12:00 De Geer Be Quick 
D-D3C 4890 28-11-2015 Emos D2 - Be Quick D3 13:30 De Eeght Emos 
D-E2G 3828 28-11-2015 Blauw Wit (Ha) E1 - Be Quick E4 09:30 Gymzaal De Bron Blauw Wit 
D-E2F 3816 28-11-2015 Be Quick E2 - Avanti (S) E3 11:00 De Geer Be Quick 
D-E2E 3823 28-11-2015 Be Quick E1 - BMC E2 11:00 De Geer Be Quick 
D-E3D 3056 28-11-2015 JES E1 - Be Quick E5 11:00 Gymzaal De Horst JES 
D-F2B 2737 28-11-2015 Be Quick F2 - Rooi F1 10:05 Nuland Be Quick Viertal-veld 
D-F2A 2738 28-11-2015 Be Quick F1 - BMC F1 11:00 Nuland Be Quick Viertal-veld 
D-Top 10814 29-11-2015 Be Quick 1 - DDW 1 16:00 De Geer Be Quick 
D-3J 3382 29-11-2015 Be Quick 5 - Playing Girls 1 09:30 De Geer Be Quick 
D-3K 3381 29-11-2015 Be Quick 6 - Corridor 3 10:45 De Geer Be Quick 
D-Res Top 10758 29-11-2015 Be Quick 2 - DDW 2 14:30 De Geer Be Quick 
D-Res HK 10714 29-11-2015 Be Quick 3 - Corridor 2 13:15 De Geer Be Quick 
D-Res 1B 10567 29-11-2015 Be Quick 4 - Flamingo's (M) 2 12:00 De Geer Be Quick 
D-A1A 11397 5-12-2015 DOS(A)/Olympia(O) A1 - Be Quick A1 11:00 De Schop Olympia 
D-Top 10838 6-12-2015 De Korfrakkers 1 - Be Quick 1 14:45 Ter Aa De Korfrakkers 
D-3J 3565 6-12-2015 Altior 6 - Be Quick 5 17:00 De Zaert Altior 
D-Res Top 10782 6-12-2015 De Korfrakkers 2 - Be Quick 2 13:05 Ter Aa De Korfrakkers 
D-Res HK 10733 6-12-2015 De Korfrakkers 3 - Be Quick 3 11:55 Ter Aa De Korfrakkers 
D-Res 1B 10608 6-12-2015 De Korfrakkers 4 - Be Quick 4 10:45 Ter Aa De Korfrakkers 
D-A3F 6472 12-12-2015 Be Quick A2 - Alico A1 14:00 De Geer Be Quick 
D-B1D 6295 12-12-2015 Be Quick B1 - De Korfrakkers B2 13:00 De Geer Be Quick 
D-C1D 5938 12-12-2015 Emos C1 - Be Quick C1 14:00 De Hekel Emos 
D-C2E 5736 12-12-2015 Avanti (S) C2 - Be Quick C2 14:00 Dioscuren Pollux 
D-D3C 4960 12-12-2015 Blauw Wit (Ha) D1 - Be Quick D3 09:30 Molenbroek Blauw Wit 
D-D3D 4899 12-12-2015 Be Quick D2 - De Korfrakkers D4 12:00 De Geer Be Quick 
D-E1E 4203 12-12-2015 Be Quick E3 - Celeritas (S) E2 11:00 De Geer Be Quick Viertal 
D-E2F 3964 12-12-2015 De Kangeroe E2 - Be Quick E2 09:30 Zwijsen College De Kangeroe 
D-E2G 3843 12-12-2015 Emos E1 - Be Quick E4 12:30 De Eeght Emos 
D-E3D 3066 12-12-2015 Tovido E1 - Be Quick E5 10:00

Gymzaal

St. Willibrordusschool

Tovido 1-vaks 
D-F2B 2838 12-12-2015 Be Quick F2 - Celeritas (S) F1 10:00 Nuland Be Quick Viertal-veld 
D-Top 10841 13-12-2015 Altior 1 - Be Quick 1 15:50 De Zaert Altior 
D-3K 3591 13-12-2015 De Korfrakkers 6 - Be Quick 6 11:00 Ter Aa De Korfrakkers 
D-3J 3598 13-12-2015 Diosa 2 - Be Quick 5 14:45 Sportcentrum Arcus Diosa 
D-Res Top 10785 13-12-2015 Altior 2 - Be Quick 2 14:15 De Zaert Altior 
D-Res HK 10735 13-12-2015 Klick '15 2 - Be Quick 3 10:45 De Hoepel Klick '15 
D-Res 1B 10614 13-12-2015 Altior 4 - Be Quick 4 17:15 De Zaert Altior 
D-A1A 11405 19-12-2015 Be Quick A1 - Avanti (S) A1 16:15 Hervensebaan Be Quick 
D-A3F 6584 19-12-2015 De Korfrakkers A3 - Be Quick A2 14:30 Ter Aa De Korfrakkers 
D-C1D 5948 19-12-2015 Be Quick C1 - Prinses Irene C1 15:10 Hervensebaan Be Quick 
D-D1E 5284 19-12-2015 Prinses Irene D1 - Be Quick D1 12:15 De Overbeek Prinses Irene 
D-D3C 4906 19-12-2015 Be Quick D3 - Tovido D2 14:05 Hervensebaan Be Quick 
D-E1E 6868 19-12-2015 Be Quick E3 - De Korfrakkers E1 13:00 Hervensebaan Be Quick 
D-E2G 3980 19-12-2015 Alico E1 - Be Quick E4 11:00 Dioscuren Castor 
D-E2E 3993 19-12-2015 Be Quick E1 - Altior E2 13:00 Hervensebaan Be Quick 
D-E3D 3157 19-12-2015 Alico E2 - Be Quick E5 11:00 Dioscuren Castor extra viertalveld 
D-F2B 2852 19-12-2015 Be Quick F2 - De Korfrakkers F1 10:05 Nuland Be Quick Viertal-veld 
D-F2A 2853 19-12-2015 Be Quick F1 - Emos F1 11:00 Nuland Be Quick Viertal-veld 
D-Top 10844 20-12-2015 Be Quick 1 - Spes (M) 1 15:35 Hervensebaan Be Quick 
D-3K 3618 20-12-2015 Be Quick 6 - Nijnsel 2 10:00 Hervensebaan Be Quick 
D-Res Top 10788 20-12-2015 Be Quick 2 - Spes (M) 2 14:00 Hervensebaan Be Quick 
D-Res HK 10738 20-12-2015 Be Quick 3 - DAKOS 2 12:40 Hervensebaan Be Quick 
D-Res 1B 10619 20-12-2015 Be Quick 4 - Miko '76 2 11:20 Hervensebaan Be Quick 
D-A1A 11409 2-1-2016 SCMH A1 - Be Quick A1 18:30 De Bunders SCMH 
D-Top 10861 3-1-2016 Be Quick 1 - Rosolo 1 14:45 De Geer Be Quick 
D-Res Top 10805 3-1-2016 Be Quick 2 - Rosolo 2 13:15 De Geer Be Quick 
D-A1A 11412 9-1-2016 Be Quick A1 - Oranje Wit (L) A1 16:10 De Geer Be Quick 
D-A3F 6598 9-1-2016 Be Quick A2 - DAKOS A2 15:00 De Geer Be Quick 
D-B1D 6373 9-1-2016 Be Quick B1 - Flamingo's (M) B1 14:00 De Geer Be Quick 
D-C1D 5884 9-1-2016 De Korfrakkers C2 - Be Quick C1 13:55 Ter Aa De Korfrakkers 
D-C2E 5629 9-1-2016 DSV/EDN C1 - Be Quick C2 13:05 Hercules DSV 
D-D1E 5372 9-1-2016 Be Quick D1 - Avanti (S) D1 13:00 De Geer Be Quick 
D-D3C 4908 9-1-2016 Flamingo's (M) D2 - Be Quick D3 15:00 De Dreef Flamingo's  
D-E1E 4221 9-1-2016 Miko '76 E1 - Be Quick E3 15:00 De Looierij Miko '76 Viertal-veld 
D-E2E 3995 9-1-2016 Korloo E1 - Be Quick E1 09:55 Gymzaal Loosbroek Korloo 
D-E2G 3852 9-1-2016 Be Quick E4 - Prinses Irene E2 12:00 De Geer Be Quick Viertal 
D-E2F 3861 9-1-2016 Emos E2 - Be Quick E2 12:30 De Eeght Emos 
D-F2A 6984 9-1-2016 Altior F2 - Be Quick F1 13:45 De Zaert Altior 
D-Top 10822 10-1-2016 Rosolo 1 - Be Quick 1 15:10 Sporthuis Reusel Rosolo Blauw 
D-3K 3441 10-1-2016 Rooi 3 - Be Quick 6 10:00 De Streepen Rooi 
D-3J 3435 10-1-2016 Emos 4 - Be Quick 5 11:15 De Eeght Emos 
D-Res Top 10766 10-1-2016 Rosolo 2 - Be Quick 2 13:45 Sporthuis Reusel Rosolo Blauw 
D-Res HK 10720 10-1-2016 Rosolo 3 - Be Quick 3 12:30 Sporthuis Reusel Rosolo Blauw 
D-Res 1B 10580 10-1-2016 SCMH 2 - Be Quick 4 10:45 Zwijsen College SCMH 
Terug naar mededelingen overzicht
Vorige pagina

Deze website is gerealiseerd door: DigiFactory Webworks
Carnaval 2017 Carnaval 2017
Grote clubactie

Sinds afgelopen zaterdag zijn we weer gestart met de Grote Clubactie voor Be Quick.

Kruisfinales!

Zowel senioren 1 als 2 hebben zich geplaatst voor de kruisfinale op maandag 5 juni (2e Pinksterdag)!!

Play-off wedstrijden senioren 1

Be Quick speelt de kruisfinales tegen de nummer 1 van de zaalcompetitie, de Korfrakkers.

Bekijk alle nieuwsberichten
Zaterdag competitie. Het KNKV is aan het orienteren om misschien over enkele jaren ook op zaterdag te spelen.
 

Totaal aantal stemmen: 173