• Be Quick B1 zaterdag speeldag

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Hoek, Donna vanTeamspeler
    Kosterman, SamTeamspeler
    Langens, SennaTeamspeler
    Oever, Birthe van deTeamspeler
    Rooij, Mayke vTeamspeler
    Voets, ZoeTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 sep. 12:30Be Quick B1 - Altior B3't Duintje
    28 sep. 12:00Tovido B1 - Be Quick B1ESCH
    5 okt. 12:00Prinses Irene B2 - Be Quick B1De Schellen
    12 okt. 12:30Be Quick B1 - Celeritas (S) B1't Duintje
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 sep.Avanti (S) B2 - Be Quick B17 - 6
    7 sep.Be Quick B1 - Blauw Wit (Ha) B111 - 1
  • Poulestanden Be Quick B1 (BDN B-jeugd dames nj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Avanti (S) B22200198114
    2Be Quick B1210117892
    3Celeritas (S) B110104401
    4Tovido B110104401
    5Prinses Irene B200000000
    6Altior B31001212-100
    7Blauw Wit (Ha) B11001111-100