• Be Quick D1 zaterdag speeldag

  • Be Quick D1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bergen, Britt vanTeamspeler
    Bergen, Fem vanTeamspeler
    Bosch, MaudTeamspeler
    Griensven, Nathalie vanTeamspeler
    Lunenburg, IzeTeamspeler
    Maas, SanneTeamspeler
    Nistelrooij, Saar vanTeamspeler
    Nistelrooij, Yfke vanTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Be Quick D1 (DDN D-jeugd dames nj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DAW Schaijk D1660040162412
    2Be Quick D16402342778
    3Diosa/Playing Girls D163122614127
    4Altior D16303423396
    5De Korfrakkers D26213393095
    6Flamingo's (M) D162042338-154
    7Prinses Irene D260061561-460