• Be Quick E1 VE zaterdag speeldag onbekend

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bergen, Lynn vanTeamspeler
    Kerkhof, MarieTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 10:00Be Quick E1 - JES E1't Duintje
    2 okt. 11:30Rooi E1 - Be Quick E1De Kienehoef
    9 okt. 10:00Be Quick E1 - Prinses Irene E2't Duintje
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 sep.DAW Schaijk E2 - Be Quick E17 - 6 (1 - 2)
    11 sep.Be Quick E1 - Nijnsel E15 - 3 (1 - 1)
  • Poulestanden Be Quick E1 (EDN E-jeugd dames nj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DAW Schaijk E2220015964
    2Prinses Irene E2210112932
    3Nijnsel E121019632
    4Be Quick E12101111012
    5Rooi E110103301
    6JES E12011412-81
    7BMC E2100116-50