• Be Quick E3 zaterdag speeldag

  • Be Quick E3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Doelen, Wiep van derTeamspeler
    Korsten, EviTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Be Quick E3 (ZED E-jeugd dames)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DAW Schaijk E41062260372314
    2De Korfrakkers E2861160392113
    3BMC E3960354302412
    4Prinses Irene E3842237251210
    5Be Quick E3104155138139
    6Altior E3102082054-344
    7MOSA '14 E170071069-590