• Be Quick F1 ZA zaterdag speeldag gemengd

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische staf
    Heijmans, AngenitaTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Be Quick F1 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOS (O) F110802119803916
    2Diosa F11061389731613
    3Be Quick F110604107832412
    4De Korfrakkers F2105051351072810
    5Spes (M) F110415857789
    6SCMH F110001051166-1150
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Griensven, Nathalie vanTeamspeler
    Lunenburg, IzeTeamspeler
    Maas, SanneTeamspeler
    Nistelrooij, Yfke vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.